درباره ما


مجتمع آموزشی مهرمادر در سال 1385 با هدف ارتقا سطح دانش و مهارت علاقه مندان در رشته های فناوری اطلاعات، مدیریت خانواده، صنایع غذایی، طراحی دوخت و هم چنین ارائه دیپلم رسمی آغاز به فعالیت نمود و توانست در سال های نخست رتبه نمونه سازمان فنی حرفه ای را دریافت کند. اکنون مهرمادر با بیش از 500 حرفه آموزشی و ارائه آموزش های متناسب با نیازهای روز بازار کار همیار شما می باشد.

درباره ما

مجتمع آموزشی مهرمادر در سال 1385 تحت نظارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف آموزش به جوانان و اشتغالزایی  تاسیس گردید و بتدریج موفق شد منظومه‌ای فراگیر از فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را شکل داده و رتبه نمونه سازمان فنی و حرفه ای را دریافت نماید. دیدگاه ما همواره ارتقای وظیفه حرفه‌ای و هدف غایی ما، تربیت هنرجویان و جوانانی مهارت آموخته در تراز شهروند ایران است.
در حال حاضر دپارتمان های آموزشی مهرمادر به 18 دپارتمان تخصصی شامل فناوری اطلاعات، معماری، ساختمان، خدمات آموزشی، بهداشت و ایمنی، مدیریت صنایع، مراقبت و زیبایی، خدمات تغذیه ای، صنایع غذایی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، صنایع دستی(بافت)، فرش، صنایع دستی(دوختهای سنتی)، صنایع دستی (چرم و چوب)، گیاهان دارویی،صنایع پوشاک و ... بوده و به بیش از 500حرفه آموزشی تقسیم می شود.


 

همین حالا ثبت نام کنید

آموزش توسط اساتید مجرب سازمان فنی و حرفه ای کشور و اساتید با تجربه در بازار کار