شغل های پردرآمد در ایران

شغل های پردرآمد در ایران

1400/06/02

خب برای اینکه بدانیم دنیا دست چه کسی است؟ اول از همه باید ببینیم در مملکت خودمان چه خبر است؟ چه شغل‌های حکم چاه نفت را دارند؟ و صاحبان چه مشاغلی خاک را به نظر کیمیا می‌کنند؟ پس بیایید با هم لیست شغل‌های پردرآمد موجود در ایران را بررسی کنیم.

ادامه مطلب
معرفی کامل انواع چرم موجود در بازار

معرفی کامل انواع چرم موجود در بازار

1400/06/02

شاید زمان زیادی است که از محصولات چرم استفاده می‌کنید. شاید هم اولین بار است که قصد دارید یک محصول چرم تهیه کنید. در هر صورت این مقاله برای شما مفید خواهد بود. شناخت انواع محصولات چرم طبیعی و چرم مصنوعی یکی از مهمترین مواردی است که قبل از خرید انواع کیف و کفش چرم باید از آن آگاهی داشته باشید تا بتوانید محصولی باکیفیت را خریداری کنید.

ادامه مطلب
هنر پاپیه ماشه

هنر پاپیه ماشه

1400/06/02

پاپیه ماشه یکی از ساده‌ترین روش‌های مجسمه‌سازی که می‌تواند برای همه‌ی سنین فریبنده و هیجان‌انگیز باشد پاپیه ماشه است. هنری که کم و بیش از نگر اقتصادی برای هنرمند هیچ هزینه‌ای ندارد و بسته به مواد اولیه به‌کاررفته در آن دارای درآمد خوبی است.

ادامه مطلب
همه چیز درباره حسابداری

همه چیز درباره حسابداری

1400/06/02

با گسترش کسب‌وکارهای مختلف و پیچیده‌تر شدن اصول مدیریت مالی و همچنین قوانین مالیاتی، تصمیم‌گیری برای آینده مالی یک شرکت به‌تنهایی توسط مدیر آن کسب‌وکار امکان‌پذیر نیست بلکه برای این کار به مشورت چندین حسابدار و مدیر مالی با تجربه نیاز دارد.

ادامه مطلب
کارشناس شبکه

کارشناس شبکه

1400/06/02

امروزه شبکه کردن کامپیوترها به یکی از نیازهای مهم شرکت ها و سازمانهای بزرگ و کوچک تبدیل شده است، فرقی نمیکند چه شرکتی با چه موضوع فعالیتی باشد، در حال حاضر همه شرکت ها و سازمانها مجبورند برای امور جاری و اداری روزانه شان از کامپیوتر استفاده نمایند و هر شرکتی که بیش از یک کامپیوتر داشته باشد این نیاز را حتما خواهد داشت که اطلاعات مورد نیاز و مهم شرکت را بین این کامپیوترها به اشتراک بگذارد تا هر کاربری با هر کامپیوتری در محیط فعالیت اداری بتواند در اسرع وقت به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشد. این نیاز یعنی به اشتراک گذاشتن منابع اطلاعاتی و داده های مورد نیاز فقط از طریق شبکه کردن تمام کامپیوترهای موجود در شرکت و اتصال آنها امکانپذیر است. ما در آموزشگاه فنی و حرفه ای مهر مادر در کنار شما هستیم تا تمامی مراحل آموزش های ویژه شبکه را با بهترین کیفیت ارائه دهیم

ادامه مطلب

همین حالا ثبت نام کنید

آموزش توسط اساتید مجرب سازمان فنی و حرفه ای کشور و اساتید با تجربه در بازار کار